Tanáraink

Zsom Olivér

Az iskola igazgatója / Egyesület Elnöke

Olivér szinte amióta az eszét tudja táncol.

Az első hivatalos táncóráját 6 évesen kezdte Dr. Taródiné Tóth Erzsébet (Zsóka néni) tánciskolájában. Általános Iskolában már Junior Standard Magyar Bajnok volt, majd középiskolában még több versenyt nyert.

Többek között a Magyar Táncművészeti Egyetem Modern Társastánc szakát is elvégezte.

Hivatása az élete, hobbija a munkája.
16 éve foglalkozik gyermekek táncoktatásával. Több tucat páros bajnoki címét segítette szakmai tudásával.

Párja Vozár Boglárka, akivel Professzionista Standard Magyar Bajnokok, Háromszoros Standard Magyar Kupa győztesek, ötszörös Standard Magyar Bajnoki bronzérmesek.

Vozár Boglárka

Tánctanár

Bogi 9 évesen kezdett el táncolni. Már általános iskolás korában számtalan junior versenyt nyert, tíztánc és latin junior magyar bajnok is volt.

A középiskola után tanulmányait a Magyar Táncművészeti Főiskolán folytatta.

Munkája mellett a tánctanítás a hobbija. 16 éve foglalkozik gyerekek oktatásával és több tucat magyar és országos bajnok került ki a kezei közül.

Párja Zsom Olivér, akivel Professzionista Standard Magyar Bajnokok, Háromszoros Standard Magyar Kupa győztesek, ötszörös Standard Magyar Bajnoki bronzérmesek

Karcagi Laura

Tánctanár

Laura egész pici korában kezdett ritmikus gimnasztikázni. Ezt a versenysportot 11 éven át folytatta, és ez alatt az idő alatt, 10 évesen iratkozott be első táncórájára.

Az évek során a tánc vette át a sport szerepét is az életében és középiskolában már nemzetközi táncversenyeken vett részt, majd nem sokkal később már tanítani is kezdte kedvenc hobbiját.

Jelenlegi partnere a szlovén Miha Zerjav, akivel három éve táncolnak együtt. Közös sikereik többek között egy Latin Magyar Bajnoki ezüstérem és az Európa bajnokságon bekerültek a legjobb 24 közé.

A 2020-as évet a latin magyar ranglista 1. helyével indították.

Több nemzetközi verseny nyertesei valamint a világranglista 2050 párosa közül a TOP 50 legjobb páros között szerepelnek.

Ez utóbbi eredményük miatt a nemzetközi versenyeken kiemelt párosnak számítanak.

Miha Zerjav

Tánctanár

A szlovén nemzetiségű Miha 9 éves volt, amikor szülei először tánciskolába iratták. Szorgalma, lelkesedése és rátermettsége hamar meghozta a kezdeti sikereket, általános iskolában már versenyekre járt. Junior és ifjúsági korcsoportban latin tánckategóriában már ekkor bajnok volt.

18 évesen kezdett el foglalkozni gyermekek tanításával és három éve költözött Magyarországra jelenlegi párjához, Karcagi Laurához.

Közös sikereik többek között egy Latin Magyar Bajnoki ezüstérem és az Európa bajnokságon bekerültek a legjobb 24 közé.

Federico Filippone

Tánctanár

Az olasz táncos 11 éves korában kezdett el társas táncolni, édesapja hatására. Előtte minden táncok alapját, a balettet táncolta ő is, úgy mint sok más táncos.

Már fiatalon számos verseny győztese volt, de az igazi sikert számára az jelentette, amikor 6. helyezést ért el az amatőr standard vilagbajnokságon, a világranglistán pedig a 4. helyezés volt az övé. Akkori partnerével ezen sikerek után profi táncosokká váltak, és ezt követően a Rising Star (amely egy angliai nemzetközi verseny) győztesei lettek.

Sikert sikerre halmozva a legjobb 12 táncos közé került három nagyon fontos angol táncversenyen is: ezek a UK, International Championship és a Blackpool voltak.

Az egy héten át tartó blackpooli táncfesztivál, a legnagyobb tradíciókkal rendelkező táncverseny,ha úgy tetszik, a táncosok olimpiája. Ha egyszer ide valaki bekerül, örökre felírja magát a táncosok “falára”. Ez történt Federicoval is.

Több éve edzőként támogatja a fiatal tehetségek munkáját, több világbajnokot is sikeresen kinevelt már. Most sajnos a jelenlegi korlátozások nem engedik, de ha ez nincs, Magyarországra rendszeresen látogat edzéseket tartani.

A Spirit Tánc Egyesületnek ő a fő tanára.

Balla Petra

Tánctanár

5 évesen ismerkedtem meg a társastánccal, majd nem sokkal később versenyeken is szerepeltem.  A kitartó munkának hamar jelentkezett az eredménye. Már általános iskolában számos országos és magyar bajnoki címet nyertem. Jelenleg a Magyar Táncművészeti Egyetemen folytatom tanulmanyaimat.

Táncpartneremmel Szalai Dénessel 11 éve alkotunk egy párt. Ez idő alatt 11-szeres magyar bajnokok lettünk standard latin és tíztánc kategóriában.

2018-ban Ifjúsági Standard Világbajnokságon 6.helyezést értünk el.

Számos külföldi győzelemmel is büszkélkedhetünk.

Szalai Dénes

Tánctanár

7 éves koromban kezdtem el táncolni. Balla Petrával 11 éve táncolunk együtt, ezalatt 11-szeres magyar bajnokok és számos nemzetközi versenyei győztesei és dobogósai lettünk.

2018-ban döntőbe jutottunk Ifjúsági Standard Világbajnokságon, majd a 2020-as évben az u21-es világranglista 3. helyén végeztünk. Jelenleg a Magyar Táncművészeti Egyetem hallgatója vagyok.

A weboldal sütiket használ, hogy még jobb felhasználói élményt és személyre szabott ajánlatokat kínálhassunk az Ön számára. Bővebb információ...